دوره های آنلاین برای چه کسانی است؟

برای آنهایی که فکر می کنند با پکیج های آموزشی و کتاب خواندن به جایی نمی رسند اما وقت یا امکانات شرکت در کلاس های حضوری را هم ندارند.

البته این روزها خیلی ها هستند که اگر شرایط شرکت در کلاسهای حضوری را داشته باشند، باز هم ترجیح می دهند بصورت مجازی و اینترنتی در کلاس شرکت کنند.

کلاس های آنلاین می توانند مزیت ها و معایب زیادی داشته باشند.

  • یکی از این مزیت ها، جلوگیری از اتلاف وقت در مسیر رفت و آمد به آموزشگاه است. همچنین از این طریق افرادی که در مناطق دورافتاده تر زندگی می کنند هم قادر خواهند بود تا به مربیان و امکانات آموزشی با کیفیت تر دسترسی پیدا کنند.
  • یک حسن دیگر این است که احتمالا هزینه شرکت در کلاس برای شما کمتر خواهد بود چون که برگزار کننده دوره ی آنلاین می تواند با صرف هزینه کمتر مطالب آموزشی را ارائه دهد و نیازی به مکانی فیزیکی برای کلاس نیست (البته امروزها و در شرایط کرونایی مشاهده می شود که بعضی آموزشگاه ها که قبلا کلاس هایشان را حضوری برگزار می کرده اند به آموزش مجازی روی آورده اند و واضح است که آنها برای جبران هزینه های بالای اجاره مکان و حق الزحمه ی کارکنان مجبور هستند شهریه های بالا و حتی بیشتر از شهریه حضوری برای کلاس های آنلاین بگیرند. برای کلاس های ارزانتر، باید به سراغ مربیانی بروید که به کیفیت کار آنها اطمینان دارید و می دانید که آنها به آموزشگاه خاصی وابستگی ندارند و نمی خواهند هزینه اجاره کلاس هایشان را از شما بگیرند.)
  • از دیگر نکات مثبت این است که می توان این دوره ها را ضبط و در آینده برای مرور مطالب به آنها مراجعه کرد و نگران از دست دادن حرف های مربی نباشیم. اگرچه بعضی آموزشگاه های حضوری هم چنین خدماتی می دهند، اما این عملیات در کلاس های آنلاین با سهولت بیشتری اتفاق می افتد.

از معایب کلاس های آنلاین

حواس زبان آموزان ممکن است با محرک های محیطی منحرف شود و سطح توجه آنها پایین بیاید. برای رفع این مورد مربی باید سعی کند همه ی شرکت کنندگان را در جریان کلاس درگیر کند و آنها را در طول کلاس هوشیار نگه دارد. همچنین زبان آموزان باید سعی کنند محیطی آرام و بدون مزاحم برای حضور در کلاس آنلاین انتخاب کنند تا احتمال منحرف شدن ذهن را به حداقل برسانند.

برای شرکت در کلاس های آنلاین "زبان ایران" می توانید با تلفن ما تماس بگیرید یا اینکه فرم زیر را پر کنید تا ما با شما تماس بگیریم.