۰۲ بهمن

یادگیری زبان انگلیسی با فیلم Inside out – دانلود رایگان

یک انیمیشن فوق العاده برای یادگیری زبان که خیلی خوب با احساسات بیننده بازی می کند. جک های این انیمیشن هر کسی را به خنده وا می دارد و اگر کمی احساساتی باشید بعضی از قسمت های غم انگیز می تواند اشک شما را در آورد.

اگرچه Inside out با اقبال عمومی بسیار خوبی روبرو بوده و از طرف تمام گروه های سنی پسندیده شده است اما به نظر من این انیمیشن مخصوصا برای بزرگسالان ساخته شده و زیاد با سلیقه ی کودکان سازگار نباشد. همچنین بسیاری از افرادی که این انیمیشن را دیده و پسندیده اند بیشتر از ۱۲ سال سن دارند. بعلاوه بعضی از جک ها و اشاراتی که در این انیمیشن هست احتمالا برای یک کودک قابل درک نیستند. ویدیو های آموزشی ما نیز برای گروه سنی ۱۵ سال به بالا بهتر جواب می دهند و من فکر می کنم یادگیری گروه سنی نوجوانان و جوانان از آن بیشتر از بقیه باشد.

فرضیات فیلم

به زندگی رایلی خوش آمدید. وقتی رایلی به دنیا می آید او تنها خوشحالی (joy) دارد و سراسر ذهنش توسط او کنترل می شود اما مانند خیلی چیزهای دیگر این شادی بی آلایش کودکانه دیری نمی پاید و خیلی زود سر و کله ی اندوه (sadness) پیدا می شود. از اینجا به بعد مرکز کنترل ذهن رایلی (headquarters) کم کم از احساسات مختلف پر می شود، عصبانیت، ترس و انزجار.

رایلی کودکی خوبی دارد. پدر و مادر و عشق بی بهانه آنها، بعلاوه دوستان و هر آنچه که رایلی به آنها انگیزه دارد. اما نقل مکان آنها به شهری دیگر و تغییر محل زندگی رایلی او را مجبور می کند با چالش هایی دست و پنجه نرم کند که تا به حال تجربه نشده اند و ما همه ی این ماجراها را از دیدگاه کارکترهای ذهنی او می بینیم.

چیزی که درباره این فیلم خیلی جذاب است این است که هنگام تماشا تمام اتفاقات برایتان بسیار واقعی و قابل لمس به نظر می رسند و به خوبی می توانید با آنها ارتباط برقرار کنید. در حالی که کاملا تخیلی و غیر واقعی هستند و شاید بتوان گفت از نظر علمی کمی ساده انگاری است که تمام تفکرات و احساسات انسان را در ۵ شخصیت احساسی خلاصه نمود. اما شاید همین ساده سازی و دوری از پیچیدگیهاست که موجب اقبال بسیار خوب از این فیلم بوده.

یک مطلب جالب دیگر راجع به این فیلم تنفری است که رایلی نسبت به براکلی دارد و اینکه سازندگان فیلم برای نسخه ژاپنی آن تمام صحنه های براکلی را با فلفل سبز جایگزین کردند چون در آنجا همه عاشق براکلی هستند و غذای منزجر کننده برای آنها فلفل سبز است. جالب است که یک بار هم که شده والت دیزنی به این تفاوت های فرهنگی توجه کرده است.

به تگ لاین زیر از این فیلم توجه کنید:

We did not die today, I call that an unqualified success!

ما امروز نمردیم، من به این می گم یک موفقیت حقیقی!

یادگیری زبان انگلیسی با فیلم inside out دانلود رایگان

طول ویدیوی آموزشی : ۲۰ دقیقه

فرمت فایل آموزشی: mkv

فرمت فایل فشرده : zip

 

دانلود مستقیم فایلویدیوی آموزشی

دانلود مستقیم فایلجزوه ی آموزشی

همچنین می توانید از لینک زیر فیلم اصلی را بصورت رایگان و مستقیم دانلود نمایید.

دانلود فیلم اصلی با زیرنویس انگلیسی

15 thoughts on “یادگیری زبان انگلیسی با فیلم Inside out – دانلود رایگان

  1. با سلام و احترام خدمت استاد عزیز.
    من چند سالی, دوره های آموزشی زبان رو گذروندم ولی هنوز نمیتونم خوب صحبت کنم. شاید دلیلش این باشه که هیچوقت اساتیدم در کلاس درس, معنی لغات رو به این خوبی انتقال نمیدادند. فیلم های آموزشیتون برای امثال من عالیه.
    خدا خیرتون بده که قسمتی از فیلم ها رو هم رایگان قرار میدید. امیدوارم همیشه موفق و شاد باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *