آموزش انگلیسی از طریق فیلم

ما سعی می کنیم با انیمیشن و فیلم های اصلی، انگلیسی را بطور صحیح و آنگونه که هست بیاموزیم. فایل های رایگان ما را دانلود کنید و بسته های آموزشی ما را خریداری نمایید.

[widget id=”theme-my-login-10″]

بهترین روش برای یادگیری آسان و صحیح زبان انگلیسی چیست؟

Learning is always a painful process
Movie-Lucy-2014

یادگیری همیشه فرایندی دردناک است.

فیلم لوسی۲۰۱۴

فراگیری یک زبان تازه فرایندی زمان بر است که احتیاج به فعالیت و انرژی فکری زیادی دارد. اما از همه این ها مهمتر عاملی که باعث می شود مطالب مطالعه شده در ذهن باقی بماند و سریع به دست فراموشی سپرده نشود را می توان در موارد زیر خلاصه نمود:

  1. در زمان یادگیری چه میزان لذت بردید؟ (همراه سازی مطالب با لحظاتی که برای شما شادی آفرین و لذت بخش بوده اند باعث ماندگار شدن آنها در ذهن می شود. همانطور که شما خاطرات لذت بخش خود را حتی اگر سالها از آنها گذشته باشد به خاطر می آورید- اصول ذهن برتر.)
  2. آیا از مطالبی که فرا گرفته اید استفاده کرده اید؟ (مطالعات دانشمندان نشان می دهد انسان ها علومی که بعد از یادگیری به کار برده و مورد استفاده قرار می دهند یا با کاربرد آنها از نزدیک آشنا می شوند، خیلی دیرتر فراموش می کنند.)

فیلم های آموزشی ما به شما چه می آموزند؟

  • کلمات جدید و کاربرد آنها در قالب مکالمات اصلی
  • گرامر و ساختار جمله و کاربرد آنها بدون درگیر شدن در فرم ها
  • اصطلاحات عامیانه و روزمره که در دیگر کلاس ها نمی آموزید

چطور از فیلم های آموزشی استفاده کنیم؟

در تهیه این ویدیوهای آموزشی تلاش شده است مطالب و توضیحات در کمترین زمان ممکن و بدون ایجاد اختلال زیاد در نمایش فیلم ارائه گردد تا دنبال کردن مسیر داستان مشکل نباشد. اما زبان آموزان عزیز می توانند با توجه به نیاز خود در بخش های مختلف پخش را متوقف نموده و برای تمرین بیشتر کارهایی مانند تکرار دیالوگها، یادداشت برداری و گوش دادن دوباره داشته باشند که بسیار توصیه می شود.

همچنین برای زبان آموزان مقدماتی و متوسط جزوه های آموزش انگلیسی با فیلم تهیه شده است که یادگیری را بهتر و آسان تر می کنند و می توانید بعد از تماشای فیلم های آموزشی به آنها مراجعه نمایید. این جزوات نه تنها برای درک بالاتر از مطالب بلکه برای تهیه نسخه ی چاپی جهت مرورهای بعدی نیز مناسب هستند.

در نهایت باید زمانی که مطمئن شدید به تمام کلمات و مطالب مسلط شده اید یک بار آن بخش از فیلم را بدون اطلاعات آموزشی و زیرنویس تماشا کنید و آموخته های خود را بسنجید.

آیا این ویدیو ها می توانند جایگزین کلاس شوند؟

تلاش من در تهیه این فیلم های آموزشی این بوده که در حد امکان تمام موارد ممکن را پوشش دهم تا بتواند به تنهایی کلیه مطالب مفید را آموزش دهد، اما به هر حال توانایی های زبان آموزان محترم در یک سطح نیست و ممکن است مواردی باشد که باز هم برای شما احتیاج به توضیح داشته باشند. به هیچ وجه نگران نباشید. من و وب سایت زبان ایران در خدمت شما هستیم تا هر زمان که سوالی داشتید از طریق پست مطالب جدید یا پاسخ گویی مستقیم به شما زبان آموز عزیز مشکلات شما را رفع نماییم.

امیدوارم این وب سایت و محصولات ما برای شما آموزنده، لذت آفرین و مفید فایده باشد.

ویدیو های رایگان آموزش زبان انگلیسی را ببینید.

از محصولات آموزشی وب سایت ما (منحصر به وب سایت زبان ایران) خرید کنید.